Criminal Case: Mysteries of the Past

Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 659 MB
  • Version 4.0.3 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Firma Pretty Simple
Macera dolu bir dedektiflik oyununda yer alacağınız Criminal Case mobil oyunu Android mobil cihazınızda sizleri bekliyor olacak.

Bu büyüleyici gizli nesne ve macera oyununda cinayet vakası serilerini çözmek için 19. yüzyıla gitmek için hazır olun. Criminal Case: Mysteries of the Past mobil oyunu macera dolu bir mobil oyundur. Oyunu Android  mobil cihazınıza ücretsiz bir şekilde indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Dedektif olamaya hazır olun. Çözülmeyi bekleyen gizli kalmış olaylar sizleri bekliyor. 

İpuçlarını bulmak için suç mahallerini araştırın, şüphelileri sorgula ve katilleri yakalamak için bulguları analiz ederek doğru yolda ilerlediğinize emin olun. Akıllı mobil cihazınızda esrarengiz olaylar oluyor ve sizde bu esrarengiz olayları çözerek gerçekleri gün yüzüne çıkarmaya çalışacaksınız. Doğru yolda ilerlediğinize emin olmak için karşınıza çıkan ipuçlarını değerlendirin. Her köşede sizlere yardımcı olacak çeşitli bilgiler yer alıyor. Gözden kaçırmadan ilerleyin. 

Criminal Case: Mysteries of the Past mobil oyununda macera asla eksik olmuyor. Konsantrasyonunuzu toplayın ve gizli mevzuların ardından gidin. Korkusuz, cesur bir dedektif olarak yapmanız gereken mucizeyi gerçekleştirmek. Katiller suç mahallinde mutlaka bir iz bırakmış olmalılar. Bunu değerlendirin ve onu yakalamak için olayı çözün. 

Daha Fazla Göster
Criminal Case: Mysteries of the Past indir